O nas

Nasz sklep oferuje najwyższej jakości zegarki silikonowe. Towar przez nas oferowany wysyłany jest z Polski, co nie zawsze ma miejsce w przypadku sprzedawców na Allegro.

Płatności

Po finalizacji zamówienia otrzymasz wiadomość e-mail wraz ze swoim zamówieniem i danymi do przelewu. W tytule przelewu wpisz adres e-mail podany podczas składania zamówienia (potrzebny do identyfikacji wpłat).

Wysyłka

Zamówienia wysyłamy każdego dnia roboczego. Każde opłacone zamówienie jest realizowane następnego dnia. Paczki wysyłamy Pocztą Polską, listem priorytetowym. Nie wysłyłamy paczek za pobraniem. Nie ma możliwości odbioru osobistego.

Jeżeli na tej stronie nie ma odpowiedzi na Twoje pytania odwiedź pomoc lub napisz do nas.

Regulamin

1. Postanowienia ogólne
a) Regulamin określa warunki i zasady sprzedaży przez sklep Zegarki-Jelly.pl
b) Sprzedaż odbywa się za pośrednictwem Internetu w formie umowy zawieranej na odległość, pomiędzy składającym zamówienie, zwanym dalej Klientem, a sprzedającym, zwanym dalej Zegarki-Jelly.
c) Kupującym może być każda osoba fizyczna, prawna lub jednostka organizacyjna nie posiadająca osobowości prawnej.
d) Każda osoba dokonująca zakupu (zwana dalej Klientem) zobowiązana zapoznać się z niniejszym regulaminem.
e) Nieznajomość Regulaminu nie zwalnia Klienta z zawartych w nich zasad.
f) Dokonanie zakupu potwierdza fakt zapoznania się z niniejszym regulaminem oraz akceptacje go w obowiązującej formie.

2. Dane Klienta
a) W interesie Klienta leży podanie prawidłowych danych umożliwiających kontakt i dostarczenie zamówionego towaru. Zegarki-Jelly nie ponosi odpowiedzialności za konsekwencje wynikające z błędnego podania danych.

3. Polityka ochrony prywatności
a) Dokonując zakupu Klient wyraża zgodę na wykorzystywanie danych osobowych Klienta w celu i w zakresie potrzebnym dla wykonania przez sprzedawcę zamówienia (tj. dla dostarczenia Klientowi przesyłki i dokonania rozliczeń).

4. Przedmiot działalności
a) Przedmiotem działalności jest sprzedaż zegarków w sklepie Zegarki-Jelly.pl.
b) Zegarki-Jelly prezentuje cyfrowe zdjęcia oferowanych produktów. Zdjęcia oferowanych produktów są własnością Zegarki-Jelly, staramy się aby prezentowane zdjęcia miały najwyższą jakość i w dokładny sposób odzwierciedlały rzeczywisty stan i kolorystykę wyrobów. Ewentualne nieznaczne różnice kolorystyczne między prezentacją internetową, a wyglądem oryginału, jakie mogą wystąpić, wynikają z powodów technicznych i Zegarki-Jelly nie ponosi za nie odpowiedzialności.

5. Zakupy
a) Zamówienie składa się poprzez dokonanie zakupu na stronie Zegarki-Jelly.pl.
b) Umowe uważa się za zawartą, w momencie potwierdzenia chęci dokonania zakupu.
c) Zapłata za zakupiony produkt uiszczana jest na podany rachunek bankowy Zegarki-Jelly. Wpłata powinna być dokonana w ciągu 3 dni roboczych od dnia dokonania zakupu.

6. Ceny
a) Wszystkie ceny podane na Zegarki-Jelly.pl są podawane w polskich złotych i są cenami netto (PLN).
b) Podane ceny zegarków nie zawierają kosztu dostawy.

7. Dostawa
a) Dostawa realizowana jest za pomocą Poczty Polskiej.
b) Koszty dostawy nie są zawarte w cenie produktu. Koszty dostawy pokrywa Klient.
c) Zegarki-Jelly nie oferuję zakupu za pobraniem pocztowym.
c) Zegarki-Jelly nie ponosi odpowiedzialności za skutki zdarzeń losowych, na które nie miał wpływu, a które uniemożliwiły lub utrudniły wykonanie umowy.
d) Termin realizacji złożonego zamówienia wynosi 5 dni roboczych. Czas realizacji liczony jest od momentu zaksięgowania wpłaty na koncie bankowym Zegarki-Jelly.

8. Reklamacje
a) Kupujący ma możliwość zwrotu zakupionych produktów w terminie do 14 dni od dnia sprzedaży. Zwrot odbywa się na koszt sprzedawcy. Towar zwracany nie może nosić oznak użytkowania. Dostarczony musi być w stanie nienaruszonym, czyli takim w jakim został dostarczony do klienta (także w oryginalnym opakowaniu). Jeśli towar zostanie zwrócony zgodnie z regulaminem i obowiązującym prawem, Zegarki-Jelly zwraca uiszczoną cenę nabycia w ciągu 14 dni roboczych na wskazane przez klienta konto bankowe. W wypadku zwrotu produktu  koszty dostawy do Klienta przy zwrocie towaru nie są zwracane.
b) Zegarki-Jelly nie ponosi odpowiedzialności za szkody wynikłe z błędnego wykorzystywania oferowanych produktów.
c) Wady fizyczne (uszkodzenia) powinny być zgłaszane bezzwłocznie, najpóźniej w terminie 7 dni od daty otrzymania wysyłki. Nieznaczne różnice kolorystyczne między prezentacją internetową, a wyglądem oryginału jakie mogą wystąpić, wynikają z powodów technicznych i nie mogą być przedmiotem reklamacji. Jednakże Zegarki-Jelly dołoży starań, aby cyfrowe fotografie prezentowanych produktów były najwyższej jakości.